O mnie

Powołanie do życia tego bloga zbiegło się ze sporymi zmianami w moim życiu – uniwersytet później pierwsza posada i nowe znajomości. Chciałem, aby był odskocznią od codziennych spraw i wyrażać siebie oraz prywatne spostrzeżenia na temat rzeczywistości. I udało mi się to w pełni – w tej chwili blog działa z pełną siłą, a natomiast Ty możesz poznawać mnie od wielu stron.
Co znajduje się na blogu?
Teksty dotyczą rozmaitych dziedzin – studiów, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Podsumowując – jest w nich wszystko to, co mnie ciekawi, pasjonuje i co daje mi szczęście w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że wszystko co przeczytasz na niniejszym blogu jest wynikiem pasji i wiedzy.
Mój blog jest w dodatku sposobem na porozumiewanie się z osobami go odwiedzającymi – zawsze odpowiadam na każde spostrzeżenia komentujących i biorę udział w dyskusjach, które prowadzone są pod opublikowanymi artykułami. Pragnę w ten sposób stworzyć grupę osób która jest już tera nadzwyczaj duża.Zachęcam do lektury!
Liczę na to, że spędzisz na moim blogu satysfakcjonujące chwile!

@ Copyright 2018